Uygulamalar

15- Windows Live Movie Maker 2012

15- Windows Live Movie Maker 2012
Bu yazıya puan ver

Video Düzenlemek için ihtiyaç Duyabileceğiniz Birçok Özellik BulabileceğŸiniz Bir Editör

Windows Live Movie Maker kendinize ait filmler hazırlamak için akıllara gelen ilk yazılımlardan. Microsoft tarafından üretilen Movie Maker ile video ve fotoğraflarınızdan çok özel filmler oluşŸturabilirsiniz.

Filmlere geçişŸ efektleri, yazılar eklemek gibi düzenlemeler ise programın kullanışı açısından çok kolay. Film ve videolardan istediğiniz bölümleri kesmek veya video ve resimleri tek bir filmde birleştirmek için programı biraz karıştırmanız yeterli.

Lisans:Ücretsiz
Dil Desteği:Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:6,218 / 1,645,974
İşletim Sistemi:Win7/Vista
Üretici:Microsoft

Dilerseniz Windows Live Movie Maker içerisinde bulunan temalardan seçim yaparak filminizi yapabilirsiniz. Filme özel sesler ve müzik ekleme veya varolan sesleri silme işlemi yine programla yapılabilir. Hazırladığınız filmi YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive gibi paylaşım sitelerine doğrudan yükleyebilir, DVD‘ye veya masaüstüne kaydedebilir, mobil cihazlara gönderebilirsiniz.

2012 sürümüyle ile gelen yenilikler:

  • Ses dalgası görüntüleme
  • Video titreşim ve sarsıntılarını azaltma
  • Çevrim içi ses ve Şarkı ekleme
  • Video etkileşŸimi
  • Kolay paylaşıkm

Windows Live Movie Maker Indir Hemen Indir

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın