Uygulamalar

10- Internet Download Manager 6.26.9

10- Internet Download Manager 6.26.9
Bu yazıya puan ver

Internet Download Manager ile Internetten 5 Kata Kadar Daha Hızlı Dosya Indirebilirsiniz

Internet Download Manager ArtI YÖnleri
  • + FTP, HTTP, HTTPS, SHTTP, Proxy desteği
  • + Dosya indirme hızını yükseltme.
  • + Türkçe dil desteği sunuyor.

Internet Download Manager, internet üzerinden yaptığınız dosya indirme işlemlerini 5 kata kadar daha hızlı yapmanıza olanak sağlayan gelişmiş bir dosya indirme yöneticisidir. Firefox, Google Chrome, Opera ve Internet Explorer gibi tüm popüler internet tarayıcılayla entegre olarak çalışaabilen IDM, aynı zamanda yarım kalan indirme işlemlerinize kaldığınız yerden devam etmenize de izin verir.

Oldukça temiz ve iyi organize edilmişŸ bir kullanıcı arayüzüne sahip olan IDMAN, büyük ve iyi görünümlü butonları sayesinde tüm dosya yönetimi işŸlemlerini kullanıcılar için oldukça kolaylaştırmaktadır. Tüm indirme iŸşlemleri türüne göre farklı klasörler üzerine indirilerek, ortaya çıkabilecek karışıklıkların önüne geçilmiş olur ve indirilen dosyalar için tam anlamıyla bir düzen sağlanmış olur. Ayrıca program içerisinde yer alan gelişmşl ayarlar menüsü sayesinde farklı dosya türleri ve indirme kaynakları için gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Internet Download Manager Indir
Hemen Indir
6.59 MB

 

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın