Teknoloji

Google’ın yeni Pixel Standı’nda neler var? (Animasyonlu)

’ın yeni Pixel Standı’nda neler var? (Animasyonlu)
Bu yazıya puan ver

Pixel 3 ve Pixel 3 XL için cihazlarınız için yeni bir aksesuar, Alexa cihazlarınıza para ödemesi verebilirsiniz. Bildirildiği şekliyle , akıllı telefonunuzu Google Ana sayfa merkezine dönüştüren dikey bir yuvadır.

Başlangıç fiyatı için 400 $ veya Home Mini için 49 $ alternatif sunuyor. Halihazırda Google Home cihazlarına sahip olanlar için bunları merkezi bir hub’dan akıllı telefonunuza bağlamak ve kontrol etmek için kolay bir yol sağlar. Google şu anda Pixel’i (veya diğer akıllı telefonları) bir çeşit hub olarak kullanıyor olsa da, cihazları her zaman açık bir ekranla tam olarak entegre etmek güzel bir şey olsa gerek.

9to5Google tarafından elde edilen ekran animasyonları, her zaman açık ekrana sahip bir yükleme tabanını göstererek, resim slayt gösterileri, bildirimler, hatırlatıcılar veya gerçekten pahalı bir saat görüntüsü sağlar.

 

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın