Teknoloji

Amazon’un yeni Fire TV Stick’i 50$ ile 4K Görüntü Sunuyor

Amazon'un geçen ay ki büyük etkinliği sonrasında ürün lansmanı yapıldığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Şirket bugün yeni Fire TV Stick 4K’nın 49.99 dolar olacağını açıkladı.

’un yeni Fire TV ’i 50$ ile 4K Görüntü Sunuyor
5 (100%) 1 oy

Fire TV Stick 4K, ve Dolby Vision desteği ile gelecek. Ayrıca, Soundbar’larda ve surround ses kitlerinde giderek yaygınlaşan Dolby Atmos standardıyla uyumluluk sağlayabilecek.

Amazon Fire TV’nin Başkan Yardımcısı , “Stick, tamamen yeni bir anten teknolojisiyle icat edildi ve mümkün olan en iyi 4K UHD akış deneyimi için en iyi 4K UHD akış deneyimini optimize eden güçlü bir 802.11ac Wi-Fi çipi ile birleştirdi” dedi.

Fire TV Stick 4K için bugün ön sipariş verebilirsiniz. Bu ürün şimdilik 49.99 dolara satılmaktadır. Daha ucuz yani yenilenmiş versiyonunu da Alexa uzaktan ön sipariş ile 29.99 $ ile sipariş edebilirsiniz.

Cihazlar, 31 Ekim’de ABD’ye ve ’ya gönderilmeye başlanılacak. 14 Kasım’da da İngiltere, ve Hindistan’a gönderilecekler. Cihazlar, ’dan ön sipariş verilmek içinse yıl sonuna kadar beklenilecek.

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın