Sosyal Medya

WhatsApp “Durum”a reklam getireceğini doğruladı

Ne yazık ki korktuğumuz şey başımıza geldi! WhatsApp artık "Durum" reklamı yayınlayacak.

”a getireceğini doğruladı
5 (100%) 2 oy

Hindistan’daki bazı yayınlara yapılan bir yorumda, WhatsApp Başkan Yardımcısı Chris Daniels, popüler mesajlaşma uygulamasının benzeri “Durum” bölümüne reklam yerleştireceğini doğruladı:

“‘ Durum’a ”reklam yerleştireceğiz. Bu, şirketimiz için birincil para kazanma modu ve aynı zamanda işletmelerin WhatsApp’taki insanlara ulaşması için bir fırsat olacak. ”

Uzun zamandır ’un WhatsApp’tan para kazanmayı planladığını biliyoruz. Aslında şirketin kurucusu – şirketi 2017’de bırakmıştı – şirketi bırakmadan önce Facebook’un hizmet alımını tamamlamadan önce reklamları uygulamaya koyma planları olduğunu söylemişti.

Ne yazık ki, “Durum” reklamlarının ne zaman geleceğini tam olarak bilmiyoruz. Bazı raporlar gelecek yılın başlarında yayınlanacağını iddia ediyor ancak kesin söyleyebileceğim bir şey yok her an “Durum” reklamını devreye sokabilirler.

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın