MobilTeknoloji

İşte karşınızda Razer Phone 2

İşte karşınızda Phone 2
5 (100%) 1 oy


Merhaba arkadaşlar bu makalemizde sizlere hakkında bilgilendirmeler yapacağım.

Birkaç hafta önce, yeni piyasaya çıkacak olan Razer Phone 2’ye ilk bakışımızı atmıştık. En azından ilk incelememizle orijinalinde neredeyse aynı cihaz gösterdiler. Bugün, cihazımıza ikinci incelememizi, güvenilir kaynaktan görsel sızdıran Evan Blass’ın izniyle alıyoruz.

Cihaz neredeyse söyledikleri gibi, telefonun içinde ne var ve bu modelde en çok değişmesini beklediğimiz yer hangisi?. Normalde bir Snapdragon 845 işlemciye sahip olduğunu varsayıyoruz ve batarya 4,000 gibi gözükse de, zaten şu ana kadar ki yapmış oldukları üretimlerden daha iyi. Her durumda, 845 835’den daha verimli bir işlemcidir, bu yüzden umarım pile daha çok güçlü olur.
Razer, Razer Phone 2 hakkında duymayı duymayı beklediğimiz her şeyi ’de yapacakları lansmanda tanıtacaklar. Daha fazlası için teknocum.com sayfasını takip etmeye devam edin, günü sitemizde canlı yayın lansmanını bulabileceksiniz.

UYARI: Web sitemizde yer alan herhangi bir içerik yazılı izin olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez ve diğer basılı ve dijital alanlarda (web sitesi, blog, dergi) paylaşılamaz, bunu yapanlar hakkında tespiti halinde gerekli işlemler başlatılacaktır. *Kaynak göstermeden paylaşım yapmamanızı öneririm.

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın