İnternet

Google Yapay Zekaları Özçekimleri Sanata Çeviriyor

Google Yapay Zekaları Özçekimleri Sanata Çeviriyor

Yapay Zekaları Özçekimleri Sanata Çeviriyor
5 (100%) 1 oy

Google, Sanat ve Kültür uygulamasında fotoğraflarınızı bir başyapıt haline getirmenize olanak tanıyan yeni bir özellik sunuyor. Google’ın Sanat ve Kültürü, özçekimleri tarihi tablolara dönüştürmek için yapay zekayı kullanacak.

 

Bir blog yazısında, şirket, Arts & Culture’ın kamera menüsünde, tanınmış tarihi tabloların stilini kendi fotoğraflarınıza uygulamanızı sağlayan destekli yeni bir işlev olan “Art Transfer” i duyurdu. Yeni özellik şu anda Vincent van Gogh, Frida Kahlo, Leonardo da Vinci ve Edvard Munch gibi sanatçıların stilleri de dahil olmak üzere yaklaşık 20 farklı seçeneği destekliyor.

 

Art Transfer uygulamasına  bir resim çekin veya yükleyin ve bir stil seçin  uygulama geri kalanıyla ilgilenecektir. Google ayrıca, fotoğrafın hangi kısmını değiştirilmesini istediğinizi seçmenize olanak tanıyan bir özellik de eklemiş. Ayrıca görüntüyü orijinalden görüntü dönüşümünü gösteren animasyonlu bir GIF olarak kaydetme seçeneği de var.

Jean-Michel Basquiat portre fotodan önce ve sonra ;

– top
Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın