İnternet

ForumaGel.Com – Güncel, Bilgi, Eğitim ve Nostalji Forum Siteniz

Forumagel.com vBulletin'in 3.8.5 lisansıyla forum faaliyetlerini sürdüren, retro bir yapıya sahip güncel ve legal bir forum sitesidir.

ForumaGel.Com – Güncel, Bilgi, Eğitim ve Nostalji Forum Siteniz
5 (100%) 1 oy

Forumagel.com ne zaman kuruldu?

Forumagel.com, Teknocum.com, forumaile.com ve muhammedakay.com sitelerinin kurucusu ve sahibi olan Muhammed AKAY tarafından 30 Aralık 2018 günü kurulmuştur. Forumdaki kullanıcı ismi MaKaY‘dır. Forumagel.com‘un anahtar kelimeleri ise, edu, backlink, kazanma, para, Adsense, youtube, forum sitesi, , resimleri, , download, , platform, full, 2019, , , , , , , msn, , yükle, avatarlar’dır. 

Forumagel.com ücretli yazılım mı kullanıyor?

Evet sitemiz vBulletin‘in lisanslı yazılımını kullanmaktadır. Eski versiyon olmasına rağmen mobil sürümü de mevcuttur.  Forumagel.com’u mobilden ziyaret etmek istiyorsanız tıklayın.
Şu anki forum sürümümüz 3.8.5’tir güncellenebilir lisansa sahip olmamıza rağmen eskiyi hatırlatma ve nostaljiyi yaşatma adına bu sürümü tercih etmekteyiz. bkz; efsane sürüm 3.8.x

Forumagel.com içeriği nelerden oluşuyor?

Forumagel.com’da başlıca şu kategorilere ait içerikler görebilirsiniz; Yaşam ve Eğlence, Sağlık, Webmaster Genel,  Kültür ve Sanat, Bilgisayar Dünyası, Download Merkezi,  Oyun Dünyası, Hobiler ve Uğraşlar, vBulletin ve Seo Dünyası, Adsense Para Kazanma, Youtube Para Kazanma, Cep Telefonları, Android, Apple, Eğitim ve Öğretim, Fitness & Vücut Geliştirme, E-Ticaret, Backlink Yöntemleri, Udemy Kursları gibi daha birçok farklı kategorilerde özgün konular görebilirsiniz.

Forumagel.com’a üyelik ücretsiz midir? Kısıtlama mevcut mudur?

Sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir ve herhangi bir kısıtlaması bulunmamaktadır.
Siz de hemen forumumuza katılıp bilgi alış-verişinde bulunmak için ücretsiz üye ol bağlantısını kullanabilirsiniz.
Sitemize üye olduğunuz zaman e-posta aktiyasyonunu yapmanız gerekmektedir. Bunu şart koşmamızın amacı spam içerik ve bot kullanıcılarının önüne geçmektir. Sitemize üye olduktan sonra buradan profil bilgilerinizi güncelleyebilir ve konu paylaşımında bulunabilirsiniz. Unutmayın reklam, illegal ve spam içerik olmayan her türlü bilgi ve konuyu sitemizde paylaşabilirsiniz.

*Ayrıca sitemize daha önceden üye olup şifrenizi unuttuysanız bu bağlantıya tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilir ve foruma tekrardan giriş yapabilirsiniz.

Site Ana Sayfa: ForumaGel.Com – Güncel, Teknoloji, Sosyal Medya, Bilgi, Eğitim ve Nostalji Forum Siteniz
Ücretsiz Üye Ol:  Tıkla Üye Ol
Profil Güncelleme: Kontrol Paneli

TEKNOCUM VE FORUMAGEL.COM YÖNETİMİ

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın