Gündem

Yıldırım Öcek hayatını kaybetti? Yıldırım Öcek kimdir?

Yıldırım Öcek kimdir sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı dergi patronı Sadettin Yerebakan rolüyle tüm Türkiye'nin aklına kazınan Yıldırım Öcek rahatsızlığı sebebiyle yoğun bakımda yatıyordu. Yıldırım Öcek'in akşam saatlerinde hayatını kaybettiği öğrenildi. Peki, Yıldırım Öcek kimdir? İşte Yıldırım Öcek'in hayatı hakkında bilgiler.

Yıldırım Öcek hayatını kaybetti? Yıldırım Öcek kimdir?
Bu yazıya puan ver

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı yüzünden dört gün önce hastaneye kaldırılan Yıldırım Öcek, verdiği yaşam mücadelesine bugünSadettin Yerebakan yenik düşerek hayatını kaybetti.

Acı haberi, Öcek’in meslektaşı İrfan Kangı Instagram hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Bir güzel adamı, bir şahane adamı daha kaybetmişiz bugün.Neşeli bir şekilde oyuna hazırlanırken geldi acı haber.Bu akşam tüm alkış ve kahkahalar,dualarımızla Yıldırım abimize. Ruhu şad mekanı cennet olsun. ”

YILDIRIM ÖCEK KİMDİR?

Yıldırım Öcek, 16 Haziran 1952 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Televizyon kariyerine ilk adımı Atilla Arcan ve Yalçın Menteş ileattı. Profesyonel anlamda ilk oyununu Nejat Uygur Tiyatrosu’nda yaptı ve oyunculuğu Uygur’dan öğrendi. ‘’ ve ‘Zengin Kız Fakir Oğlan’ dizisinde canlandırdığı rollerle herkesin beğenisini kazanan Yıldırım Öcek’in Feridun Öcek ve Eser Seçkin Öcek isminde iki çocuğu var.

 

 

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın