GündemİnternetTeknoloji

Apple, Workflow’u satın aldı

Apple, ’u satın aldı
Bu yazıya puan ver

ABD merkezli devi Apple, kişisel otomasyon uygulaması Workflow’u satın aldı.

2015’in en iyi inovasyonu olarak lanse edilen uygulama, Apple’ın bünyesine katıldı.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, kişisel otomasyon uygulaması Workflow’u satın aldığı yönünde çıkan ile ilgili bir açıklama yayınlayarak satın almayı doğruladı.

Ancak Apple’ın Workflow’u bünyesine katmak için ödediği ücretin miktarı henüz ortaya çıkmış değil.

UYGULAMA ÜCRETSİZ OLDU

iPhone ve iPad kullanıcıları arasında popüler olan uygulamayı satın alan Apple’ın ilk işi uygulamayı ücretsiz yapmak oldu.

Kullanıcıların farklı uygulamaları entegre ederek tek uygulama üzerinden kullanmalarına imkan sağlayan Workflow, 22 yaşındaki girişimci Ari Weinstein tarafından hayata geçirilmişti.

Workflow uygulamasını geliştiren Ari Weinstein, Conrad Kramer ve Nick Frey.

Kullanıcıların pek çok işlemi tek uygulama üzerinden yapmalarına imkan tanıması nedeniyle ‘en yetenekli iOS uygulaması’ olarak da bilinen uygulamanın kurucuları Apple bünyesinde çalışarak uygulamayı geliştirmeye devam edecekler.

13 YAŞINDA YAZDIĞI APPLE UYGULAMASI İLE TANINDI 

Teknoloji dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Ari Weinstein,13 yaşında Apple’ın iTouch cihazı için bir jailbreak uygulaması yazmış, uygulama 1 milyondan fazla defa indirilmişti.

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın