GündemİnternetTeknoloji

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kırmızı renkli modelini duyurdu (İşte fiyatı)

Apple, ve Plus’ın kırmızı renkli modelini duyurdu (İşte fiyatı)
Bu yazıya puan ver

Apple yeni kırmızı renkli 7 ve 7 Plus modelini duyurdu. Bu modeller (Product) Red versiyon olarak duyuruldular.

Apple bugün sessizliğini bozdu ve yeni modelinin yanı sıra iPhone 7 ve modellerinin kırmızı renkli versiyonunu açıkladı. Daha önce de (Product) Red konseptinde kırmızı renkli cihazlar açıklayan Apple, bu cihazları arasına iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı da ekledi.

Bu akım ise ilk olarak 2006 yılında Nano Special Edition (RED) ile başlamıştı.

Diğer taraftan bu model yalnızca iPhone 7’lerin kırmızı versiyonu olacak yani donanımsal olarak hiçbir farkı bulunmayacak.

Apple, bu ürünün her satışından elde edilen gelirin bir bölümünü, HIV/ ile mücadele programlarını desteklemek üzere The Global Fund’a verecek. Ve AIDS’siz bir nesil yetiştirilmesine yardımcı olmuş olacak.

Fiyatları değişiyor

Apple’ın Türkiye sayfasında yeni (Product) Red iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Türkiye fiyatını ve çıkış tarihi de paylaşıldı. iPhone 7 (Product) Red, 4.299 TL, iPhone 7 Plus (Product) Red ise 4.949 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak. Bu modellerin, orijinal modellerden yaklaşık 500 TL’lik fiyat farkı bulunuyor.

Öte yandan bu modeller ülkemizde 24 Mart saat 18:01’den itibaren satışa çıkacak.

iPhone SE 32 ve 128 GB kapasiteli modellerle yola devam edecek

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın