Bilgi

Muhammed AKAY kimdir?

5 (100%) 1 oy

Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Muhammed Akay 13 Şubat 1990 doğumludur.  İnternet sektörüne ilk olarak 2004 yılında adımını attı.
Çeşitli siteler ve tasarımlar yaparak internet dünyasında hızla yükselişe geçti. Twitter’ın gönüllü çevirmenler topluluğunun sayılı çevirmenlerinden birisi oldu ve dizi/film altyazı çevirmenliği yaptı. Günümüzde aktif olarak Sosyal Medya Uzmanlığı, Web Tasarım, Seo, Çevirmenlik, YouTube İçerik Üreticiliği, Müzik ve Oyunculuk yapmaktadır. Kendisine ait single’ı olan Muhammed Akay’ın Nevermind Official müziği, tüm müzik platformlarında yayınlanmaktadır. bkz; Muhammed AKAY – Nevermind

Sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. YouTube’da eğitici ve vlog tarzı videolar üreten Muhammed AKAY, instagram ve benzeri kısa video yayınlama uygulamalarında komedi kategorisinde videolar üretmektedir.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Sanatçımız aynı zamanda Hükümet Kadın, 46 Yok Olan, Patron Mutlu Son İstiyor, İçerde ve Kabadayı gibi dizi-filmlerde rol aldı.
Muhammed AKAY’ın rol aldığı tüm dizi ve filmlerin listesine IMDB oyuncu profiline tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Single’ları

Muhammed AKAY – Nevermind Official Song HD Dinle

Muhammed AKAY’ın tüm sosyal medya, sanatçı ve oyuncu profiline aşağıdaki bağlantıları kullanarak ulaşabilir ve kendisiyle iletişime geçebilirsiniz;

Kendisine ulaşmak ve destek almak için aşağıdaki e-posta adreslerini kullanabilirsiniz;
E-Posta: info[at]muhammedakay.com veya makayweb[at]gmail.com
Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın