Bilgiİnternet

Konferans uygulamaları çok kötü

Konferans uygulamaları çok kötü
Bu yazıya puan ver

Herhangi bir konferansta temsilcilere bir mobil uygulama sunmak için konferanslar (hem teknik hem de diğer) giderek yaygınlaşmaktadır. Bunlar görüşme ve bağlantı kurmalarına yardımcı olanak sağlıyor, ancak pratikte çoğu zaman işe yaramıyor. Hiç kimse bu konu da Birleşik Krallık Muhafazakar Partisi kadar muzdarip olmuş değil.

Guardian gazeteci Dawn Foster, eski Londra belediye başkanı ve dışişleri bakanı Boris Johnson olarak uygulamaya giriş yapabildi ve böylece kayıtlı olduğu özel cep telefonu numarasını içeren detaylara erişebildi. The Guardian’a göre, herkes sadece MP olarak kamuya açık bilgiler olan e-postasını tahmin ederek erişebilirdi.

Uygulama aynı zamanda Jeremy Hunt, Philip Hammond ve Gavin Williamson gibi birçok diğer yüksek profilli Torinin ayrıntılarını da sızdırıyor. Bazı kişiler, eriştikleri hesapları “güncellemeye” karar verdiler. Michael Gove’in profil resmi, Rupert Murdoch’u göstermek için güncellendi.

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın