AppleiPhone

Apple yeni iPhone SE Modeli 3 Nisan’dan önce…

Apple yeni iPhone SE Modeli 3 Nisan'dan önce piyasaya sürüleceği bildirildi.

yeni Modeli 3 Nisan’dan önce…
5 (100%) 1 oy

Apple’ın bahar boyunca yeni bir SE piyasaya sürmeyi planladığını duyduk, ancak cihazın beklenenden daha kısa sürede piyasaya sürüleceği ortaya çıktı. 9to5Mac tarafından hazırlanan bir rapora göre, yeni SE modelinin 2 veya 3 Nisan Cuma günü çıkacağı bildirildi. Evet, o tarihi doğru okudunuz.

9to5Mac sitesine göre, Apple’ın yarın yeni iPhone için ön siparişleri açmayı planladığını iddia ederek raporunda “son derece güvenilir bir okuyucu” olduğunu belirtti. Gerçek tarih olsun ya da olmasın, 9to5Mac, Apple’ın cihazı çok yakında satmayı planladığından emin.

Cihazın daha önce 31 Mart etkinliğinde tanıtılacağına dair söylentiler vardı, ancak bu tarihi geride bıraktık ve bir sonuç elde edemedik. Bununla birlikte, bu raporda cihazın gerçekte 3 Nisan’da satışa çıkacağından söz edildi ve bu da mevcut söylentiyle aynı çizgide. Coronavirüs’ün yıl boyunca her türlü etkinliği iptal ettiği göz önüne alındığında, Apple’ın daha sessiz bir lansman için büyük etkinliğini iptal etmesi şaşırtıcı olmayacaktır..

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın