Altyazı

Mozart In The Jungle 3. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazısı

1. Bölüm Türkçe Altyazısı
Bu yazıya puan ver

Merhaba arkadaşlar, geçen sezon Türkçe çevirisini yaptığım “Mozart In The Jungle” dizisinin 3. Sezon 1. Bölümü çıktı. Vakit kaybetmeden hayranı olan takipçilerim için çeviriyi yapmak istedim. 2. Sezon Paket’ine de şuraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Ayrıca daha önceden yapmış olduğum dizi/film çevirilerine de şuradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dizinin 3. sezonuna ait tüm bölümler sırasıyla tarafımdan Türkçeye çevrilecektir, biraz beklemenizi rica edeceğim.

Saygılarımla
@makayweb

Altyazı istek ve önerileriniz için makayweb@gmail.com adresini kullanabilisiniz.

DOWNLOAD/ALTYAZIYI İNDİR
Mozart.in.the.Jungle.S03E01.WEBRip.X264-DEFLATE

Muhammed AKAY
Teknoloji, sosyal medya, web tasarım ve Mac OS ilgi alanlarım. Sektöre 2004 yılında giriş yaptım. Şu an aktif olarak dizi/film çevirmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda blogum ve YouTube kanalım için içerik üretmeye çalışıyorum.

2 yorum

  • Merhabalar Muhammed Bey. Dizinin 3.sezon altyazılarını çevirmeye ne zaman başlarsınız ya da bıraktınız mı? Dizinin takipçisi olarak merakla beklemekteyim. Eminim benim gibi bekleyen pek çok insan vardır. Bilgilendirebilir misiniz acaba? Teşekkürler.

    • Yorumunuz için teşekkür ederim. Dizinin geri kalan bölümlerinin çevirisi en yakın zamanda tamamlanıp paylaşıma sunulacaktır. Takipte kalın!

Bir cevap yazın